Oferta

MM Outlet prowadzi sprzedaż odzieży i dodatków najpopularniejszych marek hiszpańskich, angielskich, duńskich, niemieckich i innych. Nasz towar jest zawsze aktualny pod względem wzornictwa i sezonu.

Oferta jest podzielona na trzy grupy produktów przeznaczone dla różnych grup klientów:

Pakiety-odzież przeznaczona dla klientów prowadzących własny sklep lub użytkowników serwisów aukcyjnych i portali handlowych zainteresowanych produktem z metkami, gotowym do sprzedaży bez wkładu dodatkowej pracy. Ubrania konkretnej marki lub grupy marek – odzież outletowa po dokładnej kontroli jakości gwarantującej idealny stan ubrań i właściwy rozkład asortymentowy. Sprzedaż w hurtowniach w Białymstoku i w Warszawie oraz przez hurtownię on-line.

Miksy-oferta dla osób prowadzących sklepy z „defektem”, klasyczne sklepy outletowe jak i użytkowników serwisów aukcyjnych i portali handlowych. Odzież poreklamacyjna jednej lub kilku europejskich marek. Część ubrań posiada niewielkie uszkodzenia wymagające naprawy. Zdecydowana większość posiada metki sprzedażowe. Propozycja wymagająca więcej zaangażowania od nabywcy ale gwarantująca wyższą marżę i bardzo atrakcyjny zestaw modeli. Sprzedaż w hurtowniach w Białymstoku i w Warszawie oraz przez hurtownię on-line.

Duży hurt-propozycja dla klientów o większym potencjale gwarantująca dodatkową marżę ze względu na bardzo niską cenę zakupu. Miks asortymentowy w obrębie jednej marki, minimum zakupowe około 600 szt, zawsze 5 -25% taniej niż w pakietach. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Niezależnie od tego, która z powyższych propozycji Państwa zainteresuje zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas osobiście. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem aktualnej oferty prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

słowa kluczowe: mmoutlet pl, outlet mm, końcówki kolekcji hurtownia białystok, outlet hurtownia online, outlet hurt online, dranella outlet, mm outlet hurtownia, pakiet outlet, outlet pull, hurtownia mm