Jak ubrać Pana młodego? Jakie garnitury ślubne są teraz popularne? W co mężczyźni lubią się ubierać? A w czym chcą ich widzieć ich przyszłe małżonki?

Ostatnimi czasy bardzo popularne są garnitury ślubne szyte na miarę. W obecnych czasach sporadycznie idzie się do sklepu, wybiera najodpowiedniejszy i wychodzi. Mężczyźni też chcą ładnie wyglądać i przywiązują do tego coraz większą wagę.

Zaletą dopasowanego garnituru jest przede wszystkim to, że leży tak jak leżeć powinien. Nie ma obawy, że będzie za mały czy też za duży. Właściwie sami mamy również wpływ na to, jaki krój nam odpowiada. Koordynujemy pracę krawca i mówimy,co nas satysfakcjonuje. Wybieramy odpowiedni kolor, bo coraz częściej mężczyźni noszą kolorowe marynarki, nie tylko czarne. Na weselach coraz popularniejsze są te niebieskie, czerwone czy też żółte.

Cena szytego garnituru właściwie jest podobna do kupnego, czasem zdarza się nawet, iż udaje się na tym trochę zaoszczędzić. Jednak co najważniejsze – później jesteśmy zadowoleni.